Interní koncerty ZUŠ

Další vystoupení žáků hudební oboru

Na přelomu dubna a května proběhly koncerty pro rodiče, na kterých děti předvedly, co se všechno  během letošního roku naučily. Na pódiu se postupně vystřídaly bicí nástroje, flétny, saxofony, trumpeta, klavír, kytary i sólový zpěv.

Program byl opravdu pestrý – zazněly lidové písně, klasická hudba, renesanční a pohádkové melodie, ale také známé populární skladby například od Michaela Jacksona, Jiřího Suchého, Karla Svobody a dalších.

Během tří krásných večerů se děti představily jako sólisté a ukázaly, že už dokážou vystupovat jako opravdoví malí umělci. Velké díky patří vyučujícím za přípravu a trpělivost, dětem za jejich hezké výkony a rodičům za podporu a povzbuzování. Už teď se těšíme na další koncerty!

Andrea Frašová

Fotogalerie zde:https://eu.zonerama.com/Link/Album/15292721